Zakładając Szkółkę Piłkarską ,,GRZEGÓRZKI GO!’’ byliśmy świadomi wyzwań i celów będących przed nami. Pragniemy przede wszystkim aby każdy nasz podopieczny  czerpał radość z gry w piłkę nożną. Naszym priorytetem jest atrakcyjna oferta zajęć sportowych połączona z pracą wychowawczą. Chcemy stworzyć godne warunki do prowadzenia treningów poprzez zakup sprzętu sportowego oraz strojów i dresów klubowych. Chcemy uczestniczyć w rozgrywkach i turniejach piłkarskich zawierając nowe przyjaźnie i poznając ciekawe miejsca w kraju i zagranicą. Wyżej wymienione inicjatywy są wyłącznie po to, aby młodzi ludzie  poprzez sport prawidłowo się rozwijali i mogli odnosić w przyszłości  sukcesy w życiu sportowym i  osobistym.

Istotnym elementem, który ma bezpośredni wpływ na działalność szkółki piłkarskiej jest wsparcie finansowe zarówno ze strony sponsorów jak i rodziców. Aby w pełni realizować założone cele potrzebujemy pomocy ludzi, wśród  których nasza inicjatywa spotka się  z uznaniem i zrozumieniem. Teraźniejszość wymaga od nas wszystkich adekwatnego zaangażowania się na rzecz kształtowania prawidłowych postaw sportowych, społecznych i emocjonalnych wśród dzieci i młodzieży.

Państwo również możecie wspomóc funkcjonowanie naszej szkółki w postaci wsparcia finansowego czy barteru. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Prosimy o przekazanie tej informacji bliskim osobom oraz zaprzyjaźnionym firmom, które byłyby także zainteresowane pomocą.

Korzyści dla sponsora:
 • umieszczenie logo sponsora na strojach treningowych i startowych;
 • umieszczenie logo sponsora na stronie internetowej klubu;
 • możliwość kolportowania ulotek reklamowych wśród członków szkółki;
 • zaopatrzenie klubu w przenośną reklamę, która będzie rozstawiana podczas imprez sportowych;
 • możliwość korzystania z logo szkółki do celów marketingowych firmy (np. w materiałach reklamowych firma informuje, iż jest sponsorem klubu);
 • wymienienie Państwa firmy w relacjach z turniejów (np. w artykułach prasowych);
 • RADOŚĆ DZIECI Z UPRAWIANIA SPORTU.
Pamiętajmy:
,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat''. (J.Korczak)

AKTUALNOŚCI:


20.07.2018

OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!

DZIENNIK OBOZOWY TUTAJ
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!

10.06.2017
ZAKOŃCZENIE SEZONU!

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że zabwa była udana. Turniej piłkarski rodziców mimo braku zgrania drużyn stał na wysokim poziomie i z minuty na minutę jakość gry była coraz wyższa. Sztafeta rodzinna też dostraczyła dużo emocji i mimo obaw startujących okazało się, że wszyscy poradzili sobie doskonale. Braki energetyczne można było uzupełnić przy grillu. Pogoda też dopisała i pierwsze krople deszczu zaczęły spadać równo z końcem naszej imprezy. Podczas zbiórki pieniężnej zebraliśmy 465 zł, dziękujemy w imieniu P. Agnieszki! Fotki z zakończenia tutaj.