ZAPISY W TRAKCIE!!!
  • Nabór dotyczy chłopców oraz dziewczynek(tylko roczniki 2013/14) urodzonych w latach: 2009, 10, 11, 12.
  • W przypaku wystarczającej liczby chętnych (roczniki 2013/14) zarówno chłopców jak i dziewczynek zostanie utworzona nowa grupa trenigowa. Miejsce trenigów SP 38 przy ul. F.Nullo 23. Planowany dzień trenigów to poniedziałek. Początek zajęć miesiąc marzec.
  • Zgłoszenie należy wykonać korzystając z formularza zgłoszeniowego - tutaj.
  • Dodatkowe informacje pod numerem: 608671068.
  • Obecnie w naszej szkółce trenuje ponad 100 zawodników w czterech kategoriach wiekowych! Wszystkie drużyny uczestniczą w rozgrywkach szkoleniowych (lato, zima) organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej oraz biorą udział w okolicznych turniejach piłkarskich. Podczas zbliżających się wakacji  nasi zawodnicy po raz piąty wyjadą na letni obóz piłkarsko - językowy.
    Staramy się rownież kształtować właściwe postawy społeczne u naszych podopiecznych zwracając uwagę na kulturę osobistą i naukę w szkole. Nasi trenerzy to osoby z pasją i umiejętnością łatwego odnajdywania wspólnego języka z dziećmi.

 

 

AKTUALNOŚCI:


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
  • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
    W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!

10.06.2017
ZAKOŃCZENIE SEZONU!

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że zabwa była udana. Turniej piłkarski rodziców mimo braku zgrania drużyn stał na wysokim poziomie i z minuty na minutę jakość gry była coraz wyższa. Sztafeta rodzinna też dostraczyła dużo emocji i mimo obaw startujących okazało się, że wszyscy poradzili sobie doskonale. Braki energetyczne można było uzupełnić przy grillu. Pogoda też dopisała i pierwsze krople deszczu zaczęły spadać równo z końcem naszej imprezy. Podczas zbiórki pieniężnej zebraliśmy 465 zł, dziękujemy w imieniu P. Agnieszki! Fotki z zakończenia tutaj.