ZAPISY W TRAKCIE!!!
  • Nabór dotyczy chłopców oraz dziewczynek(tylko roczniki 2011/12) urodzonych w latach: 2005, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12. W niektórych rocznikach ilość miejsc ograniczona (nabór uzupełniający).
  • Zgłoszenie należy wykonać korzystając z formularza zgłoszeniowego - tutaj.
  • Dodatkowe informacje pod numerem: 609118974.
  • Obecnie w naszej szkółce trenuje ponad 100 zawodników w czterech kategoriach wiekowych! Wszystkie drużyny uczestniczą w rozgrywkach szkoleniowych (lato, zima) organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej oraz biorą udział w okolicznych turniejach piłkarskich. Podczas zbliżających się wakacji  nasi zawodnicy po raz czwarty wyjadą na letni obóz piłkarsko - językowy. Każdy z chłopców trenujących w naszej szkółce otrzymał nieodpłatnie sprzęt treningowy: koszulka, spodenki, getry!
    Staramy się rownież kształtować właściwe postawy społeczne u naszych podopiecznych zwracając uwagę na kulturę osobistą i naukę w szkole. Nasi trenerzy to osoby z pasją i umiejętnością łatwego odnajdywania wspólnego języka z dziećmi.

 

 

AKTUALNOŚCI:


28.07.2017
OBÓZ LETNI!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!

10.06.2017
ZAKOŃCZENIE SEZONU!

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że zabwa była udana. Turniej piłkarski rodziców mimo braku zgrania drużyn stał na wysokim poziomie i z minuty na minutę jakość gry była coraz wyższa. Sztafeta rodzinna też dostraczyła dużo emocji i mimo obaw startujących okazało się, że wszyscy poradzili sobie doskonale. Braki energetyczne można było uzupełnić przy grillu. Pogoda też dopisała i pierwsze krople deszczu zaczęły spadać równo z końcem naszej imprezy. Podczas zbiórki pieniężnej zebraliśmy 465 zł, dziękujemy w imieniu P. Agnieszki! Fotki z zakończenia tutaj.

29.11.2016
DRUŻYNA ŻAKÓW WYGRYWA TURNIEJ W ZIELONKACH!

W niedzielę 27 listopada drużyna Żaków, czyli chłopcy urodzeni w latach 2008/2009 wzięli udział w Halowym Turnieju w Zielonkach i zajęli pierwsze miejsce! W drodze do finału chłopcy wygrali swoją grupę odnosząc trzy zwycięstwa i jeden remis, nie tracąc żadnej bramki. W półfinale z Czarnym Kraków pewne zwycięstwo 2:0 i finał jest nasz. Mecz finałowy ze Słomniczanką to zacięta walka zakończona remisem 1:1 i dopiero w rzutach karnych szala wygranej przechyliła się na naszą stronę. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kacper Wrana.

GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW I PDZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZA GORĄCY DOPING!!!