Szkółka Piłkarska ,,GRZEGÓRZKI GO!’’ powstała w 2012 roku wychodząc na przeciwko naturalnym potrzebom rozwijających się dzieci. Pragniemy zapełnić lukę w ofercie kierowanej przez lokalne kluby piłkarskie dla najmłodszych adeptów mieszkujących na terenie II dzielnicy miasta Krakowa .

Głównym pomysłodawcą założenia szkółki jest Krzysztof Sobesto, który jest odpowiedzialny za program szkolenia piłkarskiego realizowany w szkółce oraz prowadzi zajęcia treningowe.  Trener Krzysztof Sobesto jest od lat związany zawodowo z piłką nożną. Początkowo jako zawodnik Wisły Kraków, z którą dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski w kategorii juniora starszego w latach 1996, 1997, następnie jako trener grup młodzieżowych w KS Proszowianka Proszowice i Hutnik Kraków S.S.A odnosząc sukcesy zarówno sportowe jak i wychowawcze w kształtowaniu postaw młodych zawodników.

Posiada następujące kwalifikacje:

 • tytuł trenera I klasy piłki nożnej;
 • tytuł menedżera sportu w zakresie zarządzania i organizacji sportem;
 • stopień nauczyciela dyplomowanego;
 • uprawnienia instruktora lekkoatletyki;
 • uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej;
 • uprawnienia kierownika obozów i kolonii młodzieżowych;
 • ukończony kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Wyżej wymienione kwalifikacje pozwalają na prowadzenie zajęć treningowych na wysokim poziomie. Wiedza z zakresu zarządzania i organizacji sportu przekłada się z kolei na sprawne funkcjonowanie naszej szkółki. W obliczu  planowanych przez naszą szkółkę  wyjazdów na obozy i turnieje, doświadczenie nabyte w tym zakresie przez pana Krzysztofa Sobesto, wydaje się znacznym kapitałem w ofercie kierowanej do państwa dzieci.

Naszym głównym celem jest łączenie sportu z pracą wychowawczą. Chcemy opierać się na najlepszych wzorcach pracy z dziećmi w zakresie szkolenia piłkarskiego, na pierwszym miejscu stawiając radość płynącą z uprawiania sportu, a nie wynik sportowy. Pragniemy służyć Państwu pomocą w procesie wychowawczym waszych pociech zwracając uwagę na kulturę osobistą, naukę w szkole  oraz podstawowe wartości, którymi powinien kierować się kształtujący swoją osobowość młody człowiek. Zamierzamy korzystać z pomocy psychologa sportowego, aby również w tym aspekcie dopełniać proces szkolenia piłkarskiego. Przewidziane są również obozy sportowe, podczas których oprócz podnoszenia umiejętności  piłkarskich planujemy doskonalić znajomość  języków obcych.

Zmierzamy stworzyć miejsce, w którym również rodzice będą mogli miło i owocnie spędzić czas w trakcie różnych wydarzeń związanych ze Szkółką Piłkarską "GRZEGÓRZKI GO!’’. Doświadczenia nabyte podczas rozgrywek, turniejów krajowych i zagranicznych pokazują  jak fantastycznie potrafią się bawić rodzice i dzieci na tego typu imprezach.

Planujemy także działać charytatywnie angażując w życie sportowe naszej szkółki dzieci z najuboższych rodzin, tak aby również one mogły czerpać radość z gry w  piłkę nożną.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

AKTUALNOŚCI:


20.07.2018

OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!

DZIENNIK OBOZOWY TUTAJ
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!

10.06.2017
ZAKOŃCZENIE SEZONU!

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że zabwa była udana. Turniej piłkarski rodziców mimo braku zgrania drużyn stał na wysokim poziomie i z minuty na minutę jakość gry była coraz wyższa. Sztafeta rodzinna też dostraczyła dużo emocji i mimo obaw startujących okazało się, że wszyscy poradzili sobie doskonale. Braki energetyczne można było uzupełnić przy grillu. Pogoda też dopisała i pierwsze krople deszczu zaczęły spadać równo z końcem naszej imprezy. Podczas zbiórki pieniężnej zebraliśmy 465 zł, dziękujemy w imieniu P. Agnieszki! Fotki z zakończenia tutaj.