Szkółka Piłkarska ,,GRZEGÓRZKI GO!’’ powstała w 2012 roku wychodząc na przeciwko naturalnym potrzebom rozwijających się dzieci. Pragniemy zapełnić lukę w ofercie kierowanej przez lokalne kluby piłkarskie dla najmłodszych adeptów mieszkujących na terenie II dzielnicy miasta Krakowa .

Głównym pomysłodawcą założenia szkółki jest Krzysztof Sobesto, który jest odpowiedzialny za program szkolenia piłkarskiego realizowany w szkółce oraz prowadzi zajęcia treningowe.  Trener Krzysztof Sobesto jest od lat związany zawodowo z piłką nożną. Początkowo jako zawodnik Wisły Kraków, z którą dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski w kategorii juniora starszego w latach 1996, 1997, następnie jako trener grup młodzieżowych w KS Proszowianka Proszowice i Hutnik Kraków S.S.A odnosząc sukcesy zarówno sportowe jak i wychowawcze w kształtowaniu postaw młodych zawodników.

Posiada następujące kwalifikacje:

 • tytuł trenera I klasy piłki nożnej;
 • tytuł menedżera sportu w zakresie zarządzania i organizacji sportem;
 • stopień nauczyciela dyplomowanego;
 • uprawnienia instruktora lekkoatletyki;
 • uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej;
 • uprawnienia kierownika obozów i kolonii młodzieżowych;
 • ukończony kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Wyżej wymienione kwalifikacje pozwalają na prowadzenie zajęć treningowych na wysokim poziomie. Wiedza z zakresu zarządzania i organizacji sportu przekłada się z kolei na sprawne funkcjonowanie naszej szkółki. W obliczu  planowanych przez naszą szkółkę  wyjazdów na obozy i turnieje, doświadczenie nabyte w tym zakresie przez pana Krzysztofa Sobesto, wydaje się znacznym kapitałem w ofercie kierowanej do państwa dzieci.

Naszym głównym celem jest łączenie sportu z pracą wychowawczą. Chcemy opierać się na najlepszych wzorcach pracy z dziećmi w zakresie szkolenia piłkarskiego, na pierwszym miejscu stawiając radość płynącą z uprawiania sportu, a nie wynik sportowy. Pragniemy służyć Państwu pomocą w procesie wychowawczym waszych pociech zwracając uwagę na kulturę osobistą, naukę w szkole  oraz podstawowe wartości, którymi powinien kierować się kształtujący swoją osobowość młody człowiek. Zamierzamy korzystać z pomocy psychologa sportowego, aby również w tym aspekcie dopełniać proces szkolenia piłkarskiego. Przewidziane są również obozy sportowe, podczas których oprócz podnoszenia umiejętności  piłkarskich planujemy doskonalić znajomość  języków obcych.

Zmierzamy stworzyć miejsce, w którym również rodzice będą mogli miło i owocnie spędzić czas w trakcie różnych wydarzeń związanych ze Szkółką Piłkarską "GRZEGÓRZKI GO!’’. Doświadczenia nabyte podczas rozgrywek, turniejów krajowych i zagranicznych pokazują  jak fantastycznie potrafią się bawić rodzice i dzieci na tego typu imprezach.

Planujemy także działać charytatywnie angażując w życie sportowe naszej szkółki dzieci z najuboższych rodzin, tak aby również one mogły czerpać radość z gry w  piłkę nożną.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!