• dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu(zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej. Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła, a później do cukierni i sklepu... Następnie udaliśmy się na boisko lokalnego klubu-  Wisły Czarny Dunajec. Po obiedzie zajęcia programowe: treningi piłkarskie/zajęcia językowe. Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(są pierwsi liderzy!). Aktualnie-19.56 chłopcy są w trakcie zajęć na Orliku: gry i zabawy piłka nożna i koszykowa.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!!
  Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: praca treningowo-językowa idzie pełną parą, w dniu dzisiejszym maksymalny zestaw. Zmęczenie (zakwasy) daje znać o sobie ale jutro wybieramy na kręgle aby zregenerować siły. Na porannych zajęciach językowych chłopcy pracowali nad słownictwem związanym  z pozycjami zawodników na boisku, organizacją i przebiegiem meczu oraz rozwijali umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych- profil ulubionego piłkarza. Natomiast  po południu chłopcy pracowali nad  projektem "Herb mojej druzyny piłkarskiej" i niektórzy wykazali się dużą kreatywnością... Obecnie trwa seans filmowy ”Bella i Sebastian 2” z poczęstunkiem pysznym  arbuzem. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta w  kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Następnie obiad, wypoczynek i blok zajęć językowo - sportowych. Po kolacji piłka nożna halowa. Trudy treningów dają znać o sobie i pierwszy ząb został stracony(pod czujnym okiem p.pielęgniarki. Na szczęście to tylko mleczak w końcowej fazie swego żywota). Wszyscy zdrowi i bez poważniejszych kontuzji. Pogoda i humor nam dopisuje! Fotogaleria tutaj.
 • dzień piąty: dzisiaj maksymalny zestaw sportowo - językowy. Podczas treningów praca nad techniką, koordynacją ruchową, a na zajęciach językowych poruszony został temat diety sportowca(jednocześnie zajęcia teoretyczne zaliczone). W związku z trwającym konkursem na czystość w pokojach prowadzona jest punktacja którą prezentujemy w galerii.  Postawa kilku chłopców jeśli chodzi o utrzymanie porządku w pokoju zasługuje na słowa uznania i gratulacje dla rodziców! Wieczorem sporty uzupełniające- badminton(zdjęcia z zajec wieczornych zostaną zamieszczone w dniu jutrzejszym). Fotogaleria tutaj.
 • dzień szósty: po śniadaniu wyjazd do Aquaparku  i regeneracja sił w wodzie. Po powrocie do ośrodka i obiedzie chłopcy mieli trochę więcej czasu  na odpoczynek przed zajęciami sportowymi.  Podczas popołudniowych zajęć w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indywidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. Wyniki w dniu jutrzejszym. Przed nami wyjście na pizzę. Jutro ostatnie zajęcia, podsumowanie obozu(rozdanie nagród) i powrót do domu po obiedzie. Jeśli podczas podróży nie będzie korków będziemy w Krakowie ok. 16. Po minięciu Myślenic chłopcy dadzą znać, że za ok. 30 min będziemy na miejscu. Prosimy o punktualne przybycie rodziców na miejsce przyjazdu(to z którego wyjeżdżaliśmy) . Do zobaczenia w Krakowie! Zdjęcia (z wyjścia na pizzę jutro) tutaj.
 • PODSUMOWANIE(z wynikami uczestnicy zostaną zapoznani w dniu jutrzejszym):
  • wyniki olimpiady:
   gr. starsza: 1. Czołowski Mikołaj, 2. Mazurek Damian, 3. Bierlit Michał
   gr. młodsza: 1. Pałka Mateusz, 2. Czołowski Łukasz, 3. Pasela Wojciech
  • najpardziej pracowity uczestnik obozu(część sportowa:
   gr. starsza (trener Tomasz Orzechowski): Kosałka Tomasz
   gr. młodsza: Grosicki Jakub
   W części językowej obozu wszyscy zasłużyli na wyróżnienie i słowa pochwały od prowadzącej p. Anny Sobesto.
  • najczystszy pokój(wysoki połysk, p. z Sanepidu podczas dzisiejszej kontroli była pod wrażeniem porządku na obozie, a wizytując pokój zwycięzców pytała czy aby na pewno mieszkają w nim nasi chłopcy): Kolasa Bartek i Filip, Kubić Franek, Pałka Mateusz
  • najmilszy uczestnik: Rojewski Wojciech
  • najmłodszy uczestnik: Łabuz Szymon
   GRATULACJE!!!!!
 • dzień siódmy: po śniadaniu pakowanie i wyjście na ostatni trening. Kąpiel i pakowanie. Następnie zakończenie obozu podczas którego zostały wręczone nagrody j.w. . Po biedzie  powrót do Krakowa.
  Wszyscu spisali się na medal. Nikt nie zachorował, ominęły nas kontuzję. Grupa była zdyscyplinowana. Nad wszystkim czuwała kadra służąca pomocą i dobrą radą gdy we znaki dały się trudny obozu i tęsknota za rodzicami. Fotorelacja tutaj.
  DO ZOBACZENIA ZA ROK!
AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!