• dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu(zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej. Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła, a później do cukierni i sklepu... Następnie udaliśmy się na boisko lokalnego klubu-  Wisły Czarny Dunajec. Po obiedzie zajęcia programowe: treningi piłkarskie/zajęcia językowe. Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(są pierwsi liderzy!). Aktualnie-19.56 chłopcy są w trakcie zajęć na Orliku: gry i zabawy piłka nożna i koszykowa.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!!
  Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: praca treningowo-językowa idzie pełną parą, w dniu dzisiejszym maksymalny zestaw. Zmęczenie (zakwasy) daje znać o sobie ale jutro wybieramy na kręgle aby zregenerować siły. Na porannych zajęciach językowych chłopcy pracowali nad słownictwem związanym  z pozycjami zawodników na boisku, organizacją i przebiegiem meczu oraz rozwijali umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych- profil ulubionego piłkarza. Natomiast  po południu chłopcy pracowali nad  projektem "Herb mojej druzyny piłkarskiej" i niektórzy wykazali się dużą kreatywnością... Obecnie trwa seans filmowy ”Bella i Sebastian 2” z poczęstunkiem pysznym  arbuzem. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta w  kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Następnie obiad, wypoczynek i blok zajęć językowo - sportowych. Po kolacji piłka nożna halowa. Trudy treningów dają znać o sobie i pierwszy ząb został stracony(pod czujnym okiem p.pielęgniarki. Na szczęście to tylko mleczak w końcowej fazie swego żywota). Wszyscy zdrowi i bez poważniejszych kontuzji. Pogoda i humor nam dopisuje! Fotogaleria tutaj.
 • dzień piąty: dzisiaj maksymalny zestaw sportowo - językowy. Podczas treningów praca nad techniką, koordynacją ruchową, a na zajęciach językowych poruszony został temat diety sportowca(jednocześnie zajęcia teoretyczne zaliczone). W związku z trwającym konkursem na czystość w pokojach prowadzona jest punktacja którą prezentujemy w galerii.  Postawa kilku chłopców jeśli chodzi o utrzymanie porządku w pokoju zasługuje na słowa uznania i gratulacje dla rodziców! Wieczorem sporty uzupełniające- badminton(zdjęcia z zajec wieczornych zostaną zamieszczone w dniu jutrzejszym). Fotogaleria tutaj.
 • dzień szósty: po śniadaniu wyjazd do Aquaparku  i regeneracja sił w wodzie. Po powrocie do ośrodka i obiedzie chłopcy mieli trochę więcej czasu  na odpoczynek przed zajęciami sportowymi.  Podczas popołudniowych zajęć w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indywidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. Wyniki w dniu jutrzejszym. Przed nami wyjście na pizzę. Jutro ostatnie zajęcia, podsumowanie obozu(rozdanie nagród) i powrót do domu po obiedzie. Jeśli podczas podróży nie będzie korków będziemy w Krakowie ok. 16. Po minięciu Myślenic chłopcy dadzą znać, że za ok. 30 min będziemy na miejscu. Prosimy o punktualne przybycie rodziców na miejsce przyjazdu(to z którego wyjeżdżaliśmy) . Do zobaczenia w Krakowie! Zdjęcia (z wyjścia na pizzę jutro) tutaj.
 • PODSUMOWANIE(z wynikami uczestnicy zostaną zapoznani w dniu jutrzejszym):
  • wyniki olimpiady:
   gr. starsza: 1. Czołowski Mikołaj, 2. Mazurek Damian, 3. Bierlit Michał
   gr. młodsza: 1. Pałka Mateusz, 2. Czołowski Łukasz, 3. Pasela Wojciech
  • najpardziej pracowity uczestnik obozu(część sportowa:
   gr. starsza (trener Tomasz Orzechowski): Kosałka Tomasz
   gr. młodsza: Grosicki Jakub
   W części językowej obozu wszyscy zasłużyli na wyróżnienie i słowa pochwały od prowadzącej p. Anny Sobesto.
  • najczystszy pokój(wysoki połysk, p. z Sanepidu podczas dzisiejszej kontroli była pod wrażeniem porządku na obozie, a wizytując pokój zwycięzców pytała czy aby na pewno mieszkają w nim nasi chłopcy): Kolasa Bartek i Filip, Kubić Franek, Pałka Mateusz
  • najmilszy uczestnik: Rojewski Wojciech
  • najmłodszy uczestnik: Łabuz Szymon
   GRATULACJE!!!!!
 • dzień siódmy: po śniadaniu pakowanie i wyjście na ostatni trening. Kąpiel i pakowanie. Następnie zakończenie obozu podczas którego zostały wręczone nagrody j.w. . Po biedzie  powrót do Krakowa.
  Wszyscu spisali się na medal. Nikt nie zachorował, ominęły nas kontuzję. Grupa była zdyscyplinowana. Nad wszystkim czuwała kadra służąca pomocą i dobrą radą gdy we znaki dały się trudny obozu i tęsknota za rodzicami. Fotorelacja tutaj.
  DO ZOBACZENIA ZA ROK!
AKTUALNOŚCI:


09.10.2018
TRENINGI W SALACH od 22 października!
 • Młodzicy
  • poniedziałek 18.15 - 20.15, ZSZ nr 1 przy ulicy Rzeźniczej 4 . Podział na grupy znajduje się w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
  • piątek 18.00 - 19.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
 • Orliki:
  • poniedziałek 17.00 - 18.15, ZSZ nr 1, przy ul. Rzeźniczej 4 .
  • czwartek 17.00 - 18.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
   W przypadku treningów czwartkowych i piątkowych (Młodzicy, Orliki) mogą być przesunięcia pomiędzy grupami/dniami treningów. Szczegóły w przyszłym tygodniu.
 • Żacy: szczegóły w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
 • Wszyscy zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie!
 • Nowozgłoszeni zawodnicy proszeni są o dostarczenie trenerowi oświadczenia rodzica- do pobrania Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce., natomiast  po ostatecznej decyzji o stałym udziale w treningach- deklaracji członkowskiej Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce.
 • Przypominamy o regularnym (do 10 każdego miesiąca) opłacaniu składek członkowskich!
  prosimy również o uregulowanie zaległych składek członkowskich. W lipcu składki zostają zawieszone, natomiast opłata członkowska za sierpień(oprócz Skrzatów i Smyków) wyniesie 50 zł
 • Wkrótce będzie dostępna nowa wersja naszej strony www również w wersji na urządzenia mobilne.

DO ZOBACZENIA NA TRENINGACH!


20.07.2018
OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!