DZIENNIK OBOZOWY-CZARNY DUNAJEC 2014:
 • dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Głównym punktem dnia dzisiejszego były wieczorne turnieje tenisa stołowego - grupa starsza i piłki nożnej - grupa młodsza. Po zaciętej rywalizacji zostali wyłonieni pierwsi zwycięzcy, których można zobaczyć na zdjęciach w dzisiejszej fotorelacji tutaj.
 • dzień drugi: dzień rozpoczęliśmy od krótkiego spaceru w celu dobudzenia pewnych osobników..., a dyżurni w tym czasie rozkładali naczynia do śniadania. Następnie miał miejsce przedpołudniowy cykl zajęć i obiad. Po odpoczynku poobiednim znów praca, z której kadra (już w komplecie) była bardzo zadowolona. Ostatnim punktem dzisiejszego planu były zajęcia teoretyczne na temat zdrowego odżywiania się wśród piłkarzy nożnych. Na sam koniec prezentacji i dyskusji chłopcy mogli podziwiać wszystkie bramki z zakończonych MŚ w Brazylii. Fotogaleria z dnia dzisiejszego tutaj, ramowy rozkład dnia tutaj.
 • dzień trzeci: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła, a później udaliśmy się na boisko do plażówki gdzie chłopcy mogli zobaczyć mecz siatkówki plażowej. W drodze powrotnej wyczekiwana wizyta w sklepie... Wczorajsze zajęcia na temat zdrowego odżywiania sprawdziły się w praktyce! Po obiedzie część grupy Orlików rozegrała mecz towarzyski z Pogonią Siedlce ponosząc nieznaczną porażkę 1:2. Pozostali pracowali na zajęciach językowych i piłkarskich. Po kolacji Żaki grały w piłkę nożną halową, a starsi rywalizowali w turnieju piłki nożnej plażowej. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: poranny rytuał jak zawsze. Następnie drużyna złożona z zawodników: 2003, 04 i 05, 06 rozegrała 1,5 godzinny sparing z drużyną z Nowego Sącza. Początek spotkania nie ułożył się po naszej myśli co wynikało z mocno eksperymentalnego składu i mimo poprawy w organizacji gry, skończyło się niestety porażką 5:7. Pozostali zawodnicy trenowali w pocie czoła (trenerzy czuwają nad właściwym nawadnianiem się naszych podopiecznych podczas i po treningach), a później zdobywali wiedzę z języka angielskiego. Po obiedzie i wypoczynku kolejna sesja treningowa(grupa młodsza - 06 rozegrała turniej tenisa stołowego). Kolacja - ze stołów znikło wszystko co zostało podane... Wieczorne zajęcia to: turniej piłki halowej (starsi) i turniej tenisa stołowego/kino wieczorne. Fotorelacja (ostatnie zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach... Szczegóły jutro) tutaj.
 • dzień piąty: "poszukiwany" się odnalazł, a bandaż na  jego głowie to wynik gier i zabaw pokojowych... Na szczęście skończyło się tylko rozcięciem naskórka głowy. Dzień dzisiejszy został przeznaczony na odpoczynek i relaks. Po śniadaniu udaliśmy się do aquaparku, gdzie chłopcy przez dwie godziny doskonale się bawili. Następnie drobny posiłek w postaci suchego prowiantu i krótki spacer na Krupówki w wiadomych celach (patrz fotorelacja). Po powrocie do ośrodka część chłopców wybrała się do sklepu, a pozostali zostali w hotelu. Przed obiadokolacją odbyły się 45 minutowe zajęcia teoretyczne - przepisy gry piłki nożnej. Ostatnim akcentem dnia dzisiejszego był wieczorny blok zajęć ruchowych na świeżym powietrzu: koszykówka, siatkówka i piłka nożna. Efekty treningowe naszego pięciodniowego pobytu to jak na razie wzmożony apatyt oraz  głębszy i dłuższy sen naszych zawodników... Mamy nadzieję, że również na polu sportowo-językowym uda się nam osiągnąć zamierzone cele. Przesyłamy sportowe pozdrowienia dla wszystkich rodziców, GRZEGÓRZKI GO!!!. Fotorelacja tutaj.
 • dzień szósty: zajęcia poranne według stałego harmonogramu - na treningach praca nad koodynacją ruchową a podczas zajęć językowych nasi zawodnicy pracowali nad tematycznymi projektami plastycznymi (ulubiona drużyna/piłkarz lub tworzyli herb naszej szkółki). Po obiedzie starsza grupa podzielona na dwie drużyny rozegrała mecze towarzyskie z miejscową Wisłą Czarny Dunajec (starsze roczniki) i Pogonią Siedlce (0:3, 0:1). Młodsza grupa natomiast doskonaliła technikę piłki nożnej. Wieczorne zajęca wyglądały w następujący sposób: tor przeszkód wyłaniającey najbardziej wszechstronnego zawodnika obozu, zabawy językowe (królowały kalambury). Obecnie - cisza na pokładzie, wszyscy śpią jak susły. Fotorelacja tutaj.
 • dzień siódmy: po smacznym śniadaniu wybraliśmy się po raz drugi na obozie do aquaparku (pogoda nie sprzyjała kąpieli pod gołym niebem), gdzie chłopcy świetnie się bawili. Po powrocie obiad, następnie zajęcia piłkarskie i językowe, na których jury wybrało najlepsze prace powstałe podczas realizowanego projektu tematycznego.
  Wieczorem wszyscy udaliśmy się do pizzerii gdzie chłopcy udowodnili, że potrafią dużo zjeść mimo wcześniejszej kolacji. Najmilszym obozowiczem
  jednogłośnie został wybrany Kuba Wyżga (rocznik 05). W nagrodę otrzymał dres treningowy.
  Jutro rozstrzygnięcie konkursu na porządek w pokojach. Ostatnie miejsca będą mogły się wykazać podczas porządkowania obiektu, a zwycięzcy otrzymają coś słodkiego! Do zobaczenia w Krakowie! Fotorelacja tutaj.
 • dzień ósmy: ostatnie śniadanie, po którym chłopcy rozegrali  sparingi z KS Clepardią Kraków, będącą od dnia wczrajszego w Czarnym Dunajcu; obydwa nasze zespoły zanotowały pewne zwycięstwa: 9:1 starsi i 4:1 młodsi. Po raz ostatni chłopcy uczestniczyli też w zajęciach językowych "na wesoło" rywalizując w różnego rodzaju kalamburach. Następnie został już tylko czas na sprzątanie, obiad, pakowanie i...wyjazd.
  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i... do zobaczenia za rok!
  Fotorelacja tutaj.
AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!