DZIENNIK OBOZOWY 2019!
 • dzień pierwszy: po spakowaniu się do autokaru i pożegnaniu z rodzicami udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu minęła sprawnie . Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu (zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły się pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej.
  Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła, a później do cukierni i sklepu... Następnie udaliśmy się na plac zabaw, gdzie chłopcy doskonale się bawili. Po obiedzie nadszedł czas na zajęcia programowe: zajęcia językowe- "My dream team". W związku z intensywnymi opadami deszczu w zamian treningu piłkarskiego chłopcy grają w tenisa stołowego oraz oglądają film. Zajęcia wieczorne  uzależnione są od pogody, a obecnie (17.20) u nas niestety wciąż pada deszcz. Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!!
  Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: praca treningowo-językowa idzie pełną parą, w dniu dzisiejszym pełny  zestaw. Zmęczenie (zakwasy) daje znać o sobie(zwłaszcza tym, którzy wykonali zadania dodatkowe...) ale jutro wybieramy na kręgle aby zregenerować siły. Na porannych zajęciach językowych chłopcy pracowali nad słownictwem związanym z ubiorem piłkarskim oraz z pozycjami zawodników na boisku. Natomiast  po południu chłopcy  zgłębiali wiedzę na temat londyńskich klubów piłkarskich. Podczas wieczornego treningu chłopcy rozegrali turniej trójek, w którym pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie: Karol Strączyński, Jan Pałka, Damian Ciężadło i Szymon Rutyna. Drugie miejsce: Mikołaj Czołowski, Bartek Mendel i Oliwier Magryta, natomiast trzecie miejsce: Wiktor Rutyna, Franek Kubić i Mateusz Pałka.  Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta w  kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Wcześniej zajęcia językowe( krótki test utrwalający nowe słownictwo), a po nich  mimo padającego deszczu trening. Po kolacji piłka nożna halowa. Wszyscy zdrowi i bez  kontuzji. Mimo nie najlepszej pogody  humory nam dopisują! Konkurs na porządek w pokojach trwa i stwierdzamy, że wypracowane nawyki obozowe wraz z domowymi w tej materii przynoszą pozytywne efekty(fotka z przygotowanym strojem na trening niech będzie tego najlepszym dowodem).   Fotogaleria tutaj.
 • dzień piąty: dzisiaj maksymalny zestaw sportowo - językowy. Podczas treningów praca nad techniką, koordynacją ruchową, a na zajęciach językowych poruszony został temat rodzaju przewinień-fauli, kontuzji i radzenia sobie z nimi (jednocześnie zajęcia teoretyczne zaliczone). Wieczorem sporty uzupełniające- badminton(chłopcy b.zadowoleni).Podczas rutynowego, wieczornego obchodu naszej niestrudzonej kadry wychowawczej zidentyfikowano dwóch  osobników, którzy nie zamierzali skorzystać z wieczornego prysznica. Zostali skutecznie zmobilizowani do wieczornej toalety... Jutro wyjazd na kąpielisko geotermalne lub do aquaparku(w zależności od pogody). Fotogaleria tutaj.
 • dzień szósty: po śniadaniu w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indywidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. Wyniki w dniu jutrzejszym. Po obiedzie wyjazd na kąpielisko geotermalne Szymoszkowa  i regeneracja sił w wodzie. Po powrocie z kąpieliska wyjście na pizzę. Jutro ostatnie zajęcia, podsumowanie obozu(rozdanie nagród) i powrót do domu po obiedzie. Jeśli podczas podróży nie będzie korków będziemy w Krakowie miedzy 15.30 a 16. Po minięciu Myślenic chłopcy dadzą znać, że za ok. 30 min będziemy na miejscu. Prosimy o punktualne przybycie rodziców na miejsce przyjazdu(to z którego wyjeżdżaliśmy) . Do zobaczenia w Krakowie! Zdjęcia  TUTAJ.
 • dzień siódmy: po śniadaniu pakowanie i wyjście na ostatni trening. Kąpiel i pakowanie. Następnie zakończenie obozu podczas którego zostały wręczone nagrody: olimpiada: Magryta O(najmłodsi), Rutyna W. (średni), Zębala M(najstarsi).
  Najbardziej pracowity uczestnik: Kolasa B(część sportowa), Rutyna Sz i Dziedzic K (cz. językowa). Najmłodszy uczestnik: Rytyna Sz. Najczystszy pokój: Kolasa B i Pałka M. Najbardziej uczynni/koleżeńscy: Kolasa F i Pałka J. Zadający najwięcej pytań: Czołowski Ł i najmniej pytający: Kosałka T. GRATULACJE!
  Po biedzie  powrót do Krakowa.
  Wszyscu spisali się na medal. Nikt nie zachorował, ominęły nas kontuzję. Grupa była zdyscyplinowana. Nad wszystkim czuwała kadra służąca pomocą i dobrą radą gdy we znaki dały się trudny obozu i tęsknota za rodzicami. Fotorelacja tutaj.
  DO ZOBACZENIA ZA ROK!
AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!