DZIENNIK OBOZOWY 2017!
 • dzień pierwszy: po spakowaniu się do autokaru i załatwieniu spraw formalnych udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie choć korki nas nie ominęły. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu (zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej i gry w tenisa stołowego. Pierwsze punkty za porządek w pokojach już przyznane oraz pierwsi unikający wieczornej toalety w liczbie trzech egzemplarzy zidentyfikowani i doprowadzeni pod prysznic... 
  Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. W dniu dzisiejszym pełen zetaw zajęć. Podczas popołudniowego treningu został rozegrany turniej piłkarski, w którym zwyciężyli: Barylski S, Ziołowicz M, Gawron B(gr. starsza), natomiast w grupie młodzszej: Ebo P, Sydor A, Pałka M i Politański A. Pogoda dzisiaj była słoneczna (przed chwilą- po 22 przeszła burza), więc trenerzy pilnują właściwego nawadniania, sami dając przykład...(co widać w galerii). Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(są pierwsi liderzy!). Następnie seans filmowy- W głowie sie nie mieści.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!! Fotorelacja tutaj.

 • dzień trzeci: po śniadaniu udajemy się do kościoła. Po mszy kierujemy się na lody urodzinowe Patryka Ebo i oczekiwaną z utęsknieniem... wizytę w sklepie. W drodze powrotniej do ośrodka chwila relaksu na placu zabaw. Po obiedzie i wypoczynku trening oraz zajęcia językowe podczas których chłopcy poznawali/ doskonlili terminologię piłkarską. Po kolacji zajęcia na Orliku w formie gier i zabaw. Jutro wybieramy się do aquaparku w Zakopanem. Galeria tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dnia dzisiejszego była wycieczka do aquaparku w Zakopanem. Chłopcy po dwugodzinnej zabawie w wodzie zapadli w sen, podczas drogi powrotnej do ośrodka... Po przyjeździe chwila na regenerację sił  i pora na trening, który zakończył się konkursem strzałów na celność. W młodszej grupie zwyciężył Patryk Ebo, a w starszej Kuba Pitra . Wieczorem piłka nożna halowa oraz tenis stołowy(w grupie starszej zwyciężł Bartek Gawron). Pogoda nam sprzyja, choć w tej chwili (21.12) pada deszcz. Grupa jak do tej pory zdyscyplinowana i grzecznie zbiera się do spania- ok. 22.30 zapada cisza na pokładzie... Fotki tutaj.
 • dzień piąty: czas na obozie upływa bardzo szybko, półmetek już za nami. Dopołudniowe zajęcia w związku z padającym deszczem nieco uległy zmianie: zajęcia językowe- drużyna moich marzeń(najbardziej wyczekiwany temat przez chłopców) oraz film o akademii piłkarskiej Barcelony- La Masia. W sesji popołudniowej kolejne zajęcia z j. angielskiego i trening w hali. Po kolacji spacer, a następnie zajęcia teoretyczne na temat diety sportowca. Obecnie chłopcy oglądają film- Sekretne życie zwierzaków domowych. Wszyscy zdrowi i w dobrych humorach choć zakwasy(zwłaszcza u osbników wykonujących dodatkowe zadania ruchowe...) i zmęczenie daje znać o sobie. Zdjęcia tutaj.
 • dzień szósty: w dniu dzisiejszym praca treningowa i językowa została wykonana w maksymalnym wymiarze, czyli po dwa treningi i zajęcia językowe. Po obiedzie wizyta w sklepie, a po kolacji zajęcia na tzw. letnim lodowisku, gdzie chłopcy grali głównie w badmintona co podobnie jak w zeszłym roku przysporzyło im wiele radości. Pogoda w dniu dzisiejszym była nam przychylna. Jutro wybieramy się na kręgle, a wieczorem na pizzę! Galeria tutaj.
 • dzień siódmy: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta na kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Podczczas popołudniowych zajęć po języku angielskim w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indiwidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. W grupie młodszej zwyciężył: Jaś Pałka, a w starszej Mikołaj Czołowski. Po kolacji podsumowanie obozu i rozdanie nagród: najmilszy obozowicz: Łukasz Czołowski. Język angielski (najaktywniejszy uczeń): Krzyś Patrzałek. Najsolidniejszy zawodnik na treningach: Marcin Dudek. Najczystszy pokój: rywalizacja zostanie rozstrzygnięta jutro. Następnie wjście na pizzę. Obecnie cisza na pokładzie. Powrót w dniu jutrzejszym (trasa bez korków) planowany jest ok godziny 16.
  Foty tutaj. DO ZOBACZENIA!
 • dzień ósmy: dopołudniowe zajęcia zgodnie z planem. Następnie pakownie, porządki i obiad. Po obiedzie rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej zadbany pokój(chłopcy naprawdę sie starali): 1 miejcse- Pałka M, Kubić A, Rutyna W, 2 miejsce(tylko jeden punkt mniej)-  Czołowski M i Ł oraz Burakowski J. Trzecie miejsce- Lisowski J, Pitra J, Dudek M. Droga powrotna przebiegła bez zakłóceń  i przed godziną 16 stwiliśmy się na miejscu zakończnia obozu.
  DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!!!
AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!