DZIENNIK OBOZOWY 2017!
 • dzień pierwszy: po spakowaniu się do autokaru i załatwieniu spraw formalnych udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie choć korki nas nie ominęły. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu (zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej i gry w tenisa stołowego. Pierwsze punkty za porządek w pokojach już przyznane oraz pierwsi unikający wieczornej toalety w liczbie trzech egzemplarzy zidentyfikowani i doprowadzeni pod prysznic... 
  Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. W dniu dzisiejszym pełen zetaw zajęć. Podczas popołudniowego treningu został rozegrany turniej piłkarski, w którym zwyciężyli: Barylski S, Ziołowicz M, Gawron B(gr. starsza), natomiast w grupie młodzszej: Ebo P, Sydor A, Pałka M i Politański A. Pogoda dzisiaj była słoneczna (przed chwilą- po 22 przeszła burza), więc trenerzy pilnują właściwego nawadniania, sami dając przykład...(co widać w galerii). Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(są pierwsi liderzy!). Następnie seans filmowy- W głowie sie nie mieści.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!! Fotorelacja tutaj.

 • dzień trzeci: po śniadaniu udajemy się do kościoła. Po mszy kierujemy się na lody urodzinowe Patryka Ebo i oczekiwaną z utęsknieniem... wizytę w sklepie. W drodze powrotniej do ośrodka chwila relaksu na placu zabaw. Po obiedzie i wypoczynku trening oraz zajęcia językowe podczas których chłopcy poznawali/ doskonlili terminologię piłkarską. Po kolacji zajęcia na Orliku w formie gier i zabaw. Jutro wybieramy się do aquaparku w Zakopanem. Galeria tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dnia dzisiejszego była wycieczka do aquaparku w Zakopanem. Chłopcy po dwugodzinnej zabawie w wodzie zapadli w sen, podczas drogi powrotnej do ośrodka... Po przyjeździe chwila na regenerację sił  i pora na trening, który zakończył się konkursem strzałów na celność. W młodszej grupie zwyciężył Patryk Ebo, a w starszej Kuba Pitra . Wieczorem piłka nożna halowa oraz tenis stołowy(w grupie starszej zwyciężł Bartek Gawron). Pogoda nam sprzyja, choć w tej chwili (21.12) pada deszcz. Grupa jak do tej pory zdyscyplinowana i grzecznie zbiera się do spania- ok. 22.30 zapada cisza na pokładzie... Fotki tutaj.
 • dzień piąty: czas na obozie upływa bardzo szybko, półmetek już za nami. Dopołudniowe zajęcia w związku z padającym deszczem nieco uległy zmianie: zajęcia językowe- drużyna moich marzeń(najbardziej wyczekiwany temat przez chłopców) oraz film o akademii piłkarskiej Barcelony- La Masia. W sesji popołudniowej kolejne zajęcia z j. angielskiego i trening w hali. Po kolacji spacer, a następnie zajęcia teoretyczne na temat diety sportowca. Obecnie chłopcy oglądają film- Sekretne życie zwierzaków domowych. Wszyscy zdrowi i w dobrych humorach choć zakwasy(zwłaszcza u osbników wykonujących dodatkowe zadania ruchowe...) i zmęczenie daje znać o sobie. Zdjęcia tutaj.
 • dzień szósty: w dniu dzisiejszym praca treningowa i językowa została wykonana w maksymalnym wymiarze, czyli po dwa treningi i zajęcia językowe. Po obiedzie wizyta w sklepie, a po kolacji zajęcia na tzw. letnim lodowisku, gdzie chłopcy grali głównie w badmintona co podobnie jak w zeszłym roku przysporzyło im wiele radości. Pogoda w dniu dzisiejszym była nam przychylna. Jutro wybieramy się na kręgle, a wieczorem na pizzę! Galeria tutaj.
 • dzień siódmy: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta na kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Podczczas popołudniowych zajęć po języku angielskim w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indiwidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. W grupie młodszej zwyciężył: Jaś Pałka, a w starszej Mikołaj Czołowski. Po kolacji podsumowanie obozu i rozdanie nagród: najmilszy obozowicz: Łukasz Czołowski. Język angielski (najaktywniejszy uczeń): Krzyś Patrzałek. Najsolidniejszy zawodnik na treningach: Marcin Dudek. Najczystszy pokój: rywalizacja zostanie rozstrzygnięta jutro. Następnie wjście na pizzę. Obecnie cisza na pokładzie. Powrót w dniu jutrzejszym (trasa bez korków) planowany jest ok godziny 16.
  Foty tutaj. DO ZOBACZENIA!
 • dzień ósmy: dopołudniowe zajęcia zgodnie z planem. Następnie pakownie, porządki i obiad. Po obiedzie rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej zadbany pokój(chłopcy naprawdę sie starali): 1 miejcse- Pałka M, Kubić A, Rutyna W, 2 miejsce(tylko jeden punkt mniej)-  Czołowski M i Ł oraz Burakowski J. Trzecie miejsce- Lisowski J, Pitra J, Dudek M. Droga powrotna przebiegła bez zakłóceń  i przed godziną 16 stwiliśmy się na miejscu zakończnia obozu.
  DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!!!
AKTUALNOŚCI:


09.10.2018
TRENINGI W SALACH od 22 października!
 • Młodzicy
  • poniedziałek 18.15 - 20.15, ZSZ nr 1 przy ulicy Rzeźniczej 4 . Podział na grupy znajduje się w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
  • piątek 18.00 - 19.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
 • Orliki:
  • poniedziałek 17.00 - 18.15, ZSZ nr 1, przy ul. Rzeźniczej 4 .
  • czwartek 17.00 - 18.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
   W przypadku treningów czwartkowych i piątkowych (Młodzicy, Orliki) mogą być przesunięcia pomiędzy grupami/dniami treningów. Szczegóły w przyszłym tygodniu.
 • Żacy: szczegóły w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
 • Wszyscy zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie!
 • Nowozgłoszeni zawodnicy proszeni są o dostarczenie trenerowi oświadczenia rodzica- do pobrania Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce., natomiast  po ostatecznej decyzji o stałym udziale w treningach- deklaracji członkowskiej Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce.
 • Przypominamy o regularnym (do 10 każdego miesiąca) opłacaniu składek członkowskich!
  prosimy również o uregulowanie zaległych składek członkowskich. W lipcu składki zostają zawieszone, natomiast opłata członkowska za sierpień(oprócz Skrzatów i Smyków) wyniesie 50 zł
 • Wkrótce będzie dostępna nowa wersja naszej strony www również w wersji na urządzenia mobilne.

DO ZOBACZENIA NA TRENINGACH!


20.07.2018
OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!