DZIENNIK OBOZOWY-CZARNY DUNAJEC 2016:
 • dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu(zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej. Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła(specjalne przywitanie z ambony naszej szkółki), a później do cukierni... Następnie udaliśmy się na boisko lokalnego klubu, gdzie chłopcy mogli zobaczyć mecz seniorów Wisły Czarny Dunajec. W drodze powrotnej wyczekiwana wizyta w sklepie... Po obiedzie zajęcia programowe: treningi piłkarskie/zajęcia językowe. Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(są pierwsi liderzy!). Następnie krótkie zajęcia piłkarskie na zielonej trawie. Obecnie trwa seans filmowy- Mały Książę.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!! Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: praca treningowo-językowa idzie pełną parą, w dniu dzisiejszym maksymalny zestaw. Zmęczenie (zakwasy) daje znać o sobie ale jutro wybieramy się do aquaparku aby zregenerować siły. Na zajęciach językowych chłopcy pracowali nad projektem "Drużyna moich marzen" i niektórzy wykazali się dużą kreatywnością... Po kolacji krótki spacer i chwila relaksu na placu zabaw. Obecnie trwają zajęcia teoretyczne na temat prawidłowych nawyków jakie powinien mieć wpojone każdy sportowiec. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dnia dzisiejszego była wycieczka do aquaparku w Zakopanem. Chłopcy po dwugodzinnej zabawie w wodzie zapadli w sen, podczas drogi powrotnej do ośrodka... Po przyjeździe wychowawcy zarządzili dodatkową godzinę na wypoczynek (niektórzy w tym czasie spali jak suseł...). Wieczorm zajęcia na letnim lodowisku w formie gry w badmintona i tenisa stołowego, podczas których chłopcy i wychowawcy bardzo fajnie się bawili! Fotki tutaj, filmik(może być jeszcze w trakcie przetwarzania) tutaj.
 • dzień piąty: czas na obozie upływa bardzo szybko, półmetek już za nami. Dopołudniowe zajęcia zgodnie z planem. W sesji popołudniowej w planach były mecze towarzyskie ale z powodu wycofania się w ostatniej chwili przeciwnika nie doszły do skutku. W zamian trenerzy zorganizowali wewnętrzny turniej zakończony konursem rzutów karnych. Po kolacji szybkie wyjście do sklepu, a następnie zajęcia teoretyczne na temat cech doskonałego piłkarza. Obecnie chłopcy oglądają mecz pucharowy Dundalk-Legia. Zdjęcia tutaj, filmik tutaj.
 • dzień szósty: poranny spacer i śniadanie podczas którego chłopcy odśpiewali Sto Lat Tomkowi Stolarczykowi  z okazji urodzin i wręczyli słodki upominek. Podczczas przedpołudniowych zajęć w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indiwidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. W grupie pierwszej (podział ze względu na wiek) zwyciężył PITRA JAKUB wprzedzając WIKTORA RUTYNĘ i BOBROWSKIEGO NIKODEMA. W drugiej grupie zwycięzcą został: RENC SZYMON, drugie miejsce- STOLARCZYK TOMEK, trzecie MÓL IGOR. Przed obiadem jeszcze godzina języka angielskiego. Po południu stały blok zajęć: trening i zajęcia językowe. Po kolacji godzina badmintona(bardzo polubianego przez chłopców) i tenisa stołowego. Obecnie trwa seans filmowy Bella i Sebastaian. W dniu jutrzejszym wyjazd na kręgle do Szaflar(zamiast basenu), a wieczorem podsumowanie obozu i wyjście na pizzę! Fotki tutaj.
 • dzień siódmy: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta na kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Po kolacji podumowanie obozu i rozdanie nagród: najmilszy obozowicz: Kubić A. Język angielski (najlepszy projekt): Renc Sz, Mól I, Stolarczyk T. Akcja obozu: Pater B. Najmłodzy uczestnik: Pałka M. Najczystszy pokój: Rywalizacja zostanie rozstrzygnięta jutro.Następnie wjście na pizzę. Obecnie cisza na pokładzie. Powrót (trasa bez korków) planowany jest ok godziny 16.
  Foty tutaj.
  DO ZOBACZENIA!

 
AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!