DZIENNIK OBOZOWY-CZARNY DUNAJEC 2016:
 • dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu(zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Po kolacji wieczorny trening w formie piłki nożnej halowej. Dzisiejsza fotorelacja tutaj. Ramowy plan dnia tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła(specjalne przywitanie z ambony naszej szkółki), a później do cukierni... Następnie udaliśmy się na boisko lokalnego klubu, gdzie chłopcy mogli zobaczyć mecz seniorów Wisły Czarny Dunajec. W drodze powrotnej wyczekiwana wizyta w sklepie... Po obiedzie zajęcia programowe: treningi piłkarskie/zajęcia językowe. Po kolacji porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(są pierwsi liderzy!). Następnie krótkie zajęcia piłkarskie na zielonej trawie. Obecnie trwa seans filmowy- Mały Książę.
  PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA Z OBOZU!!! Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: praca treningowo-językowa idzie pełną parą, w dniu dzisiejszym maksymalny zestaw. Zmęczenie (zakwasy) daje znać o sobie ale jutro wybieramy się do aquaparku aby zregenerować siły. Na zajęciach językowych chłopcy pracowali nad projektem "Drużyna moich marzen" i niektórzy wykazali się dużą kreatywnością... Po kolacji krótki spacer i chwila relaksu na placu zabaw. Obecnie trwają zajęcia teoretyczne na temat prawidłowych nawyków jakie powinien mieć wpojone każdy sportowiec. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: głównym punktem dnia dzisiejszego była wycieczka do aquaparku w Zakopanem. Chłopcy po dwugodzinnej zabawie w wodzie zapadli w sen, podczas drogi powrotnej do ośrodka... Po przyjeździe wychowawcy zarządzili dodatkową godzinę na wypoczynek (niektórzy w tym czasie spali jak suseł...). Wieczorm zajęcia na letnim lodowisku w formie gry w badmintona i tenisa stołowego, podczas których chłopcy i wychowawcy bardzo fajnie się bawili! Fotki tutaj, filmik(może być jeszcze w trakcie przetwarzania) tutaj.
 • dzień piąty: czas na obozie upływa bardzo szybko, półmetek już za nami. Dopołudniowe zajęcia zgodnie z planem. W sesji popołudniowej w planach były mecze towarzyskie ale z powodu wycofania się w ostatniej chwili przeciwnika nie doszły do skutku. W zamian trenerzy zorganizowali wewnętrzny turniej zakończony konursem rzutów karnych. Po kolacji szybkie wyjście do sklepu, a następnie zajęcia teoretyczne na temat cech doskonałego piłkarza. Obecnie chłopcy oglądają mecz pucharowy Dundalk-Legia. Zdjęcia tutaj, filmik tutaj.
 • dzień szósty: poranny spacer i śniadanie podczas którego chłopcy odśpiewali Sto Lat Tomkowi Stolarczykowi  z okazji urodzin i wręczyli słodki upominek. Podczczas przedpołudniowych zajęć w formie zawodów wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indiwidualnie rywalizowali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim, strzałach do celu i wrzutach z autu na odległość. W grupie pierwszej (podział ze względu na wiek) zwyciężył PITRA JAKUB wprzedzając WIKTORA RUTYNĘ i BOBROWSKIEGO NIKODEMA. W drugiej grupie zwycięzcą został: RENC SZYMON, drugie miejsce- STOLARCZYK TOMEK, trzecie MÓL IGOR. Przed obiadem jeszcze godzina języka angielskiego. Po południu stały blok zajęć: trening i zajęcia językowe. Po kolacji godzina badmintona(bardzo polubianego przez chłopców) i tenisa stołowego. Obecnie trwa seans filmowy Bella i Sebastaian. W dniu jutrzejszym wyjazd na kręgle do Szaflar(zamiast basenu), a wieczorem podsumowanie obozu i wyjście na pizzę! Fotki tutaj.
 • dzień siódmy: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta na kręgielni w Szaflarach(super zabawa!). Po kolacji podumowanie obozu i rozdanie nagród: najmilszy obozowicz: Kubić A. Język angielski (najlepszy projekt): Renc Sz, Mól I, Stolarczyk T. Akcja obozu: Pater B. Najmłodzy uczestnik: Pałka M. Najczystszy pokój: Rywalizacja zostanie rozstrzygnięta jutro.Następnie wjście na pizzę. Obecnie cisza na pokładzie. Powrót (trasa bez korków) planowany jest ok godziny 16.
  Foty tutaj.
  DO ZOBACZENIA!

 
AKTUALNOŚCI:


09.10.2018
TRENINGI W SALACH od 22 października!
 • Młodzicy
  • poniedziałek 18.15 - 20.15, ZSZ nr 1 przy ulicy Rzeźniczej 4 . Podział na grupy znajduje się w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
  • piątek 18.00 - 19.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
 • Orliki:
  • poniedziałek 17.00 - 18.15, ZSZ nr 1, przy ul. Rzeźniczej 4 .
  • czwartek 17.00 - 18.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
   W przypadku treningów czwartkowych i piątkowych (Młodzicy, Orliki) mogą być przesunięcia pomiędzy grupami/dniami treningów. Szczegóły w przyszłym tygodniu.
 • Żacy: szczegóły w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
 • Wszyscy zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie!
 • Nowozgłoszeni zawodnicy proszeni są o dostarczenie trenerowi oświadczenia rodzica- do pobrania Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce., natomiast  po ostatecznej decyzji o stałym udziale w treningach- deklaracji członkowskiej Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce.
 • Przypominamy o regularnym (do 10 każdego miesiąca) opłacaniu składek członkowskich!
  prosimy również o uregulowanie zaległych składek członkowskich. W lipcu składki zostają zawieszone, natomiast opłata członkowska za sierpień(oprócz Skrzatów i Smyków) wyniesie 50 zł
 • Wkrótce będzie dostępna nowa wersja naszej strony www również w wersji na urządzenia mobilne.

DO ZOBACZENIA NA TRENINGACH!


20.07.2018
OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!