DZIENNIK OBOZOWY-CZARNY DUNAJEC 2015:
 • dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu(zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, wybraniu kapitanów poszczególnych pokoi, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Głównym punktem dnia dzisiejszego były wieczorne turnieje tenisa stołowego oraz piłka nożna halowa i koszykowa. Po zaciętej rywalizacji zostali wyłonieni pierwsi zwycięzcy, których można zobaczyć na zdjęciach w dzisiejszej fotorelacji tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła, a później na lody. Następnie udaliśmy się na boisko do plażówki gdzie chłopcy mogli zobaczyć mecz siatkówki plażowej. W drodze powrotnej wyczekiwana wizyta w sklepie... Po obiedzie zajęcia programowe: treningi piłkarskie/zajęcia językowe. Po kolacji krótka pogadanka na temat właściwego nawadniania organizmu, a następnie porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(wysokie oceny!). Obecnie trwa seans filmowy(lektor polski, napisy w języku angielskim), który jest wstępem do najbliższych zajęć językowych. Jutro wyruszamy na kąpielisko. Ramowy rozkład dnia tutaj,fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: po śniadaniu wyjazd na kąpielisko, w którym spędziliśmy większość dzisiejszego czasu. Nad wodą największą popularnością cieszyła się zjeżdżalnia i wyścigi kto pierwszy... Po powrocie do ośrodka obiadokolacja i wieczorny blok zajęć: piłka nożna halowa i tenis stołowy. Jutro rczniki 2005/06/07 rozegrają sparing z tutejszą drużyną piłkarską. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: półmetek za nami i zmęczenie treningami, upałami dało znać o sobie (biegających po korytarzu coraz mniej...). Młodsza grupa do południa odbyła tylko zajęcia językowe, podczas których chłopcy pracowali nad projektem mój Ulubiony Piłkarz lub Moja Ulubiona Drużyna. Sparing został przeniesiony na czwartek i zamiast meczu miał miejsce krótki spacer i wizyta w sklepie. Po południu dokończenie projektu i trening o godzinie 16.00. Starsza grupa pracowała dwukrotnie na treningach oraz zajęciach językowych, których tematem był projekt Drużyna Moich Marzeń. Podczas wieczornych zajęć obie grupy rozegrały turniej trójek oraz konkurs strzałów na celność. W grupie młodzszej wygrała drużyna FC Wielka Trójka(Renc Sz, Stós M, Rutyna W), a najcelniej strzelał Szymon Renc. W grupie starszej wygrał zespół w składzie Ciesielski M, Koza J, Sułkowski J, natomiat w strzałach najlepszą precyzją wykazał się Łukasz Sowa. Fotorelacja tutaj.
 • dzień piąty: wreszcie przyszło ochłodzenie, więc chłopcy zaliczyli dzisiaj pełen zestaw treningowo-językowy i o ile jakość pracy w grupie młodszej jest na właściwym poziomie to w grupie starszej pozostawia wiele do życzenia... Podczas wieczornych zajęć  nasi obozowicze oglądali film animowany. W dniu jutrzejszym młodsza grupa rozegra mecz towarzyski. Fotorelacja tutaj.
 • dzień szósty: poranny spacer i śniadanie,  a następnie pierwszy blok zajęć: grupa starsza trening i zajęcia językowe, młodsza język angielski i sparing z Wisłą Czarny Dunajec (porażka 6:7 ale po dobrej grze i w przypadku kilku naszych chłopców z rocznika 2007 przyszło się im mierzyć z przeciwnikiem o dwa lata starszym). Po południu wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indiwidualnie rywalizwali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim i strzałach do celu. W grupie pierwszej (podział ze względu na paramertry fizyczne) zwyciężył WIKTOR RUTYNA, w drugiej BARTEK DZIEDZIC, natomiast w trzeciej ADRIAN MISIEWICZ. W dniu jutrzejszym Aquapark, a wieczorem zakończenie obozu i wyjście na pizzę! Fotki tutaj.
  POZDRAWIAMY WSZYSTKICH RODZICÓW!!!
 • dzień siódmy: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta w aquaparku w Zakopanem. Po powrocie gry szkolne i obiadokolacja, następnie podumowanie obozu i rozdanie nagród:
  • najwszechstronniejszy zawodnik: Misiewicz A, Dziedzic B, Rutyna W,
  • najmilszy obozowicz: Sadłowski O- gr. starsza i Lisowski J- gr. młodsza. Wyrożnienia: Sułkowski J, Dziedzic M, Dudek M, Stolarczyk T, Tracz K,
  • język angielski (najlepszy projekt): Dziedzic B i M, Kurzydło M, Mól I- gr. starsza. Kowalski M, Stolarczyk T- gr. młodsza. Wyróżnienia: Sowa Ł, Derabin T, Grabowski B i Czubek S, Iheanacho A, Gawron B,
  • najczystszy pokój: Dziedzic B i M, Mól I, Sułkowski J,
  Obecnie cisza na pokładzie, stan osobowy bez zmian i wszystko zgodnie z planem. Nasza p. pilęgniarka jest pod wrażeniem porządku i dyscypliny na naszym obozie. Powrót (trasa bez korków) planowany jest na godzine 16. Foty tutaj.
  DO ZOBACZENIA!
AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!