DZIENNIK OBOZOWY-CZARNY DUNAJEC 2015:
 • dzień pierwszy: po zbiórce i szybkim spakowaniu się do autokaru udaliśmy się na miejsce zakwaterowania. Droga na miejsce obozu upłynęła sprawnie i bez większych komplikacji. Po dotarciu do ośrodka, zakwaterowaniu(zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania podczas obozu, wybraniu kapitanów poszczególnych pokoi, ustaleniu codziennych dyżurów na stołówce) i obiedzie odbyły sie pierwsze zajęcia piłkarskie i językowe poświęcone wprowadzeniu do właściwej pracy. Głównym punktem dnia dzisiejszego były wieczorne turnieje tenisa stołowego oraz piłka nożna halowa i koszykowa. Po zaciętej rywalizacji zostali wyłonieni pierwsi zwycięzcy, których można zobaczyć na zdjęciach w dzisiejszej fotorelacji tutaj.
 • dzień drugi: każdy dzień zaczynamy  krótkim spacerem, a w tym czasie dyżurni przygotowują stoły do śniadania. Po śniadaniu wybraliśmy się do kościoła, a później na lody. Następnie udaliśmy się na boisko do plażówki gdzie chłopcy mogli zobaczyć mecz siatkówki plażowej. W drodze powrotnej wyczekiwana wizyta w sklepie... Po obiedzie zajęcia programowe: treningi piłkarskie/zajęcia językowe. Po kolacji krótka pogadanka na temat właściwego nawadniania organizmu, a następnie porządki w pokojach w związku z zapowiedzianą kontrolą czystości(wysokie oceny!). Obecnie trwa seans filmowy(lektor polski, napisy w języku angielskim), który jest wstępem do najbliższych zajęć językowych. Jutro wyruszamy na kąpielisko. Ramowy rozkład dnia tutaj,fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci: po śniadaniu wyjazd na kąpielisko, w którym spędziliśmy większość dzisiejszego czasu. Nad wodą największą popularnością cieszyła się zjeżdżalnia i wyścigi kto pierwszy... Po powrocie do ośrodka obiadokolacja i wieczorny blok zajęć: piłka nożna halowa i tenis stołowy. Jutro rczniki 2005/06/07 rozegrają sparing z tutejszą drużyną piłkarską. Fotorelacja tutaj.
 • dzień czwarty: półmetek za nami i zmęczenie treningami, upałami dało znać o sobie (biegających po korytarzu coraz mniej...). Młodsza grupa do południa odbyła tylko zajęcia językowe, podczas których chłopcy pracowali nad projektem mój Ulubiony Piłkarz lub Moja Ulubiona Drużyna. Sparing został przeniesiony na czwartek i zamiast meczu miał miejsce krótki spacer i wizyta w sklepie. Po południu dokończenie projektu i trening o godzinie 16.00. Starsza grupa pracowała dwukrotnie na treningach oraz zajęciach językowych, których tematem był projekt Drużyna Moich Marzeń. Podczas wieczornych zajęć obie grupy rozegrały turniej trójek oraz konkurs strzałów na celność. W grupie młodzszej wygrała drużyna FC Wielka Trójka(Renc Sz, Stós M, Rutyna W), a najcelniej strzelał Szymon Renc. W grupie starszej wygrał zespół w składzie Ciesielski M, Koza J, Sułkowski J, natomiat w strzałach najlepszą precyzją wykazał się Łukasz Sowa. Fotorelacja tutaj.
 • dzień piąty: wreszcie przyszło ochłodzenie, więc chłopcy zaliczyli dzisiaj pełen zestaw treningowo-językowy i o ile jakość pracy w grupie młodszej jest na właściwym poziomie to w grupie starszej pozostawia wiele do życzenia... Podczas wieczornych zajęć  nasi obozowicze oglądali film animowany. W dniu jutrzejszym młodsza grupa rozegra mecz towarzyski. Fotorelacja tutaj.
 • dzień szósty: poranny spacer i śniadanie,  a następnie pierwszy blok zajęć: grupa starsza trening i zajęcia językowe, młodsza język angielski i sparing z Wisłą Czarny Dunajec (porażka 6:7 ale po dobrej grze i w przypadku kilku naszych chłopców z rocznika 2007 przyszło się im mierzyć z przeciwnikiem o dwa lata starszym). Po południu wyłoniliśmy  najwszechstronniejszego zawodnika obozu. Chłopcy indiwidualnie rywalizwali w skoku w dal, biegu na odcinku 20 m, slalomie piłkarskim i strzałach do celu. W grupie pierwszej (podział ze względu na paramertry fizyczne) zwyciężył WIKTOR RUTYNA, w drugiej BARTEK DZIEDZIC, natomiast w trzeciej ADRIAN MISIEWICZ. W dniu jutrzejszym Aquapark, a wieczorem zakończenie obozu i wyjście na pizzę! Fotki tutaj.
  POZDRAWIAMY WSZYSTKICH RODZICÓW!!!
 • dzień siódmy: głównym punktem dzisiejszego dnia była wizyta w aquaparku w Zakopanem. Po powrocie gry szkolne i obiadokolacja, następnie podumowanie obozu i rozdanie nagród:
  • najwszechstronniejszy zawodnik: Misiewicz A, Dziedzic B, Rutyna W,
  • najmilszy obozowicz: Sadłowski O- gr. starsza i Lisowski J- gr. młodsza. Wyrożnienia: Sułkowski J, Dziedzic M, Dudek M, Stolarczyk T, Tracz K,
  • język angielski (najlepszy projekt): Dziedzic B i M, Kurzydło M, Mól I- gr. starsza. Kowalski M, Stolarczyk T- gr. młodsza. Wyróżnienia: Sowa Ł, Derabin T, Grabowski B i Czubek S, Iheanacho A, Gawron B,
  • najczystszy pokój: Dziedzic B i M, Mól I, Sułkowski J,
  Obecnie cisza na pokładzie, stan osobowy bez zmian i wszystko zgodnie z planem. Nasza p. pilęgniarka jest pod wrażeniem porządku i dyscypliny na naszym obozie. Powrót (trasa bez korków) planowany jest na godzine 16. Foty tutaj.
  DO ZOBACZENIA!
AKTUALNOŚCI:


09.10.2018
TRENINGI W SALACH od 22 października!
 • Młodzicy
  • poniedziałek 18.15 - 20.15, ZSZ nr 1 przy ulicy Rzeźniczej 4 . Podział na grupy znajduje się w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
  • piątek 18.00 - 19.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
 • Orliki:
  • poniedziałek 17.00 - 18.15, ZSZ nr 1, przy ul. Rzeźniczej 4 .
  • czwartek 17.00 - 18.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
   W przypadku treningów czwartkowych i piątkowych (Młodzicy, Orliki) mogą być przesunięcia pomiędzy grupami/dniami treningów. Szczegóły w przyszłym tygodniu.
 • Żacy: szczegóły w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
 • Wszyscy zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie!
 • Nowozgłoszeni zawodnicy proszeni są o dostarczenie trenerowi oświadczenia rodzica- do pobrania Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce., natomiast  po ostatecznej decyzji o stałym udziale w treningach- deklaracji członkowskiej Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce.
 • Przypominamy o regularnym (do 10 każdego miesiąca) opłacaniu składek członkowskich!
  prosimy również o uregulowanie zaległych składek członkowskich. W lipcu składki zostają zawieszone, natomiast opłata członkowska za sierpień(oprócz Skrzatów i Smyków) wyniesie 50 zł
 • Wkrótce będzie dostępna nowa wersja naszej strony www również w wersji na urządzenia mobilne.

DO ZOBACZENIA NA TRENINGACH!


20.07.2018
OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!