OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY CZARNY DUNAJEC 2013.

 • dzień siódmy(16.08): pobudka 8.00, śniadanie. Zajęcia językowe (aktywność i zaangażowanie chłopców wzorowe, wręcz prosili o kolejne zadania!). Trening na Orliku, szlifowanie gry 1x1. Obiad, cisza poobiednia i kolejna sesja językowa, a po niej trening na Orliku. Na kolację smakołyki z grilla i podsumowanie obozu z rozdaniem nagród dla wyróżnionych zawodników: Kurzydło M (za całokształt dokonań obozowych), Zdaniewicz Sz (j.angielski), Tyka K, Dziedzic B i M, Zdaniweicz Sz, Sadłowski O, Waryas A, Żurakowski K, Sowa Ł (porządek w zamieszkiwanych pokojach). Wyjazd z Czarnego Dunajca planowany jest na godz.11. Fotki tutaj.
 • dzień szósty(14.08): śniadanie, zajęcia językowe(projekt: mój idol sportowy), trening na Orliku. Obiad, cisza poobiednia. Kolejna sesja językowa, na której jury złożone z trenerów rozstrzygnęło konkurs na najlepszą wyklejankę - mój idol. Zwycięzcami zostali Pater B i Zdaniewicz Sz. Wyróżnieni zostali Tyka K i Żurakowki K. Następny trening na boisku (chłopcy pracują aż miło patrzeć). Kolacja, a po niej lekcja śpiewu "We are the champions" w oryginale (prowadząca p. Ania wciąż dochodzi do siebie...). Ostatnie zajęcia ruchowe na sali, na których przeprowadzone zostały zawody na najwszechstronniejszego (sprawość ogólna, technika piłki nożnej) zawodnika obozu. Wszyscy walczyli do upadłego! Na podium stanęli: Ciesielski M(40 sek.), Gwóźdź K(43 sek.), Sadłowski O i Zdaniewicz Sz(45 sek.). Fotorelacja tutaj.
 • dzień piąty(14.08): śniadanie, wyjazd do aquaparku w Zakopanym i 2 godziny zabawy w wodzie. Powrót do ośrodka, trening piłkarski na boisku i obiadokolacja. Chwila na porządki w pokojach i odpoczynek. Wyjście na turniej piłki nożnej plażowej (bardzo przypadła chłopcom do gustu), którego zwycięzcami okazała się drużyna w składzie:Sadłowski O(C), Dziedzic B, Tyka K, Jamrozik J, Koza J, Derabin T. Konkurs czystości w pokojach jest już na półmetku. Liderzy otrzymali upominki, a okupujący ostatnie miejsce zostali zmotywowani do lepszego dbania o porządek w pokojach. Zdjęcia wyróżnionych pokoi oraz z drogi do aquaparku i piłki plażowej można oglądnąć tutaj.
 • dzień czwarty(13.08): śniadanie, zajęcia językowe, trening na Orliku. Obiad, cisza poobiednia, ponowne zajęcia z angielskiego, a następnie wyjście na mecz towarzyski z Wisłą Czarny Dunajec. Dwumecz zakończył się wygraną i porażką, więc ostatecznie skończyło się remisem. Po kolacji turniej tenisa stołowego i gry i zabawy z języka angielskiego. Zainteresowanych przyjazdem na piątkowego grilla i ewentualny nocleg prosimy o kontakt telefoniczny w dniu jutrzejszym po godzinie 17. Cena za nocleg, grill i śniadanie wynosi 55 zł/os(sam grill ok. 10 zł). Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci(12.08): pobudka(8.00, prosimy nie dzwonić przed godz. 8.00 do chłopców), śniadanie. Wyjazd na kąpielisko geotermalne Szymoszkowa. Plażing na maksa: kąpiel, zjeżdżalnia, piłka siatkowa i angielski w basenie. Powrót do ośrodka na obiadokolację i wieczorny turniej piłki nożnej plażowej wygrany przez drużynę w następującym składzie: Waryas A(C), Sowa Ł, Żurakowski K, Kawa M, Dziedzic B i M. Powrót do bazy noclegowej z radosnym śpiewem na ustach. Trudy obozu dają się we znaki: posiłki zjadane do końca, a po korytarzu nikt nawet nie myśli już biegać ... Natomiast kadra wychowawcza w wyśmienitej formie! Fotogaleria tutaj.
 • dzień drugi(11.08): pobudka 8.00, następnie śniadanie, porządkowanie pokoi(prowadzony konkurs na ich czystość i wyraźnie krystalizująca się górna i dolna część tabeli punktowej...), zajęcia językowe. Następnie spacer po centrum, kościół i zakupy. Obiad, odpoczynek, zajęcia językowe(kalambury na swieżym powietrzu) i trening na Orliku. Kolacja, zajęcia teoretyczne(dieta sportowca, kultura osobista) i wieczorny trening na sali. Kąpiel, cisza nocna 22.00 - 8.00.
 • dzień pierwszy(10.08): po dotarciu na miejsce naszego pobytu i zakwaterowaniu zjedliśmy obiad, po którym nastąpiło oficjalne otwarcie obozu. Następnie miały miejce pierwsze zajęcia językowe oraz trening na sali (deszczowa pgoda). Chwila odpoczynku i znowu j.angielski (omówienie testu i zajęcia integracyjne), a nastepnie turniej piłki nożnej halowej, którego zwycięzcami zostali : Misiweicz Adrian, Lewicki Filip, Derabin Tomasz, Żurakowski Kamil i Kawa Mikołaj. Fotorelacja z pierwszego dnia tutaj.

POWRÓT

AKTUALNOŚCI:


09.10.2018
TRENINGI W SALACH od 22 października!
 • Młodzicy
  • poniedziałek 18.15 - 20.15, ZSZ nr 1 przy ulicy Rzeźniczej 4 . Podział na grupy znajduje się w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
  • piątek 18.00 - 19.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
 • Orliki:
  • poniedziałek 17.00 - 18.15, ZSZ nr 1, przy ul. Rzeźniczej 4 .
  • czwartek 17.00 - 18.30, ZSOMS Kraków, przy ul. Grochowskiej 20
   W przypadku treningów czwartkowych i piątkowych (Młodzicy, Orliki) mogą być przesunięcia pomiędzy grupami/dniami treningów. Szczegóły w przyszłym tygodniu.
 • Żacy: szczegóły w rozwinięciu menu bocznego w zakładce TRENINGI
 • Wszyscy zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie!
 • Nowozgłoszeni zawodnicy proszeni są o dostarczenie trenerowi oświadczenia rodzica- do pobrania Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce., natomiast  po ostatecznej decyzji o stałym udziale w treningach- deklaracji członkowskiej Zgoda rodzica na zajęcia w szkółce.
 • Przypominamy o regularnym (do 10 każdego miesiąca) opłacaniu składek członkowskich!
  prosimy również o uregulowanie zaległych składek członkowskich. W lipcu składki zostają zawieszone, natomiast opłata członkowska za sierpień(oprócz Skrzatów i Smyków) wyniesie 50 zł
 • Wkrótce będzie dostępna nowa wersja naszej strony www również w wersji na urządzenia mobilne.

DO ZOBACZENIA NA TRENINGACH!


20.07.2018
OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY 2018!
05.03.2018
ROZGRYWKI HALOWE!
Terminarze rozgrywek:
 • Młodzicy, grupa A tutaj
 • Orliki, grupa D- Orliki starsze tutaj
 • Żacy, grupa C- Żaki starsze tutaj

 


29.10.2017
SPARING ŻAKÓW!

W dniu 28.10 drużyna Żaków prowadzona przez trenera Rafała Nawrota rozegrała sparing z zespołem KS Prądniczanka Kraków. Przez długi czas na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz dostarczył bardzo wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Zdobywcą pięknych goli dla naszej drużyny był Adam Sydor! Fotki tutaj.


15.10.2017
HARMONOGRAM TRENINGÓW W SALACH!

Przeniesienie treningów do sal nastąpi w ostatnim tygodniu października. Grafiki treningów znajdują się w rozwinięciu menu bocznego właściwego do poszczególnej grupy wiekowej w zakładce "TRENINGI"
 • prosimy o terminowe opłacanie składek: Młodzicy, Orliki i Żacy 100 zł, Skrzaty 90 zł bez względu na porę roku. W sierpniu opłata członkowska wyniosła 45 zł (oprócz roczników 2010 i młodszych).
  W związku z powtarzającymi się przypadkami nieterminowanego regulowania opłat, a następnie unikania zapłaty należności/brak zgłoszenia o rezygnacji zajęć, trenerzy będą odmawiać udziału w treningach takim osobom!

28.07.2017
OBÓZ LETNI 2017!

W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Czarnym Dunajcu obóz został zakończony. Praca nad umiejętnościami piłkarsko-językowymi została wykonana zgodnie z założonym planem, dzięki solidnej pracy wychowaców. Chłopcy również dobrze się bawili podczas wycieczek oraz zajęć wieczornych. Udało się nam uniknąć chorób, wypadków oraz kontuzji.  Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim uczestnikom obozu za dobrą zabawę!!!