OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY CZARNY DUNAJEC 2013.

 • dzień siódmy(16.08): pobudka 8.00, śniadanie. Zajęcia językowe (aktywność i zaangażowanie chłopców wzorowe, wręcz prosili o kolejne zadania!). Trening na Orliku, szlifowanie gry 1x1. Obiad, cisza poobiednia i kolejna sesja językowa, a po niej trening na Orliku. Na kolację smakołyki z grilla i podsumowanie obozu z rozdaniem nagród dla wyróżnionych zawodników: Kurzydło M (za całokształt dokonań obozowych), Zdaniewicz Sz (j.angielski), Tyka K, Dziedzic B i M, Zdaniweicz Sz, Sadłowski O, Waryas A, Żurakowski K, Sowa Ł (porządek w zamieszkiwanych pokojach). Wyjazd z Czarnego Dunajca planowany jest na godz.11. Fotki tutaj.
 • dzień szósty(14.08): śniadanie, zajęcia językowe(projekt: mój idol sportowy), trening na Orliku. Obiad, cisza poobiednia. Kolejna sesja językowa, na której jury złożone z trenerów rozstrzygnęło konkurs na najlepszą wyklejankę - mój idol. Zwycięzcami zostali Pater B i Zdaniewicz Sz. Wyróżnieni zostali Tyka K i Żurakowki K. Następny trening na boisku (chłopcy pracują aż miło patrzeć). Kolacja, a po niej lekcja śpiewu "We are the champions" w oryginale (prowadząca p. Ania wciąż dochodzi do siebie...). Ostatnie zajęcia ruchowe na sali, na których przeprowadzone zostały zawody na najwszechstronniejszego (sprawość ogólna, technika piłki nożnej) zawodnika obozu. Wszyscy walczyli do upadłego! Na podium stanęli: Ciesielski M(40 sek.), Gwóźdź K(43 sek.), Sadłowski O i Zdaniewicz Sz(45 sek.). Fotorelacja tutaj.
 • dzień piąty(14.08): śniadanie, wyjazd do aquaparku w Zakopanym i 2 godziny zabawy w wodzie. Powrót do ośrodka, trening piłkarski na boisku i obiadokolacja. Chwila na porządki w pokojach i odpoczynek. Wyjście na turniej piłki nożnej plażowej (bardzo przypadła chłopcom do gustu), którego zwycięzcami okazała się drużyna w składzie:Sadłowski O(C), Dziedzic B, Tyka K, Jamrozik J, Koza J, Derabin T. Konkurs czystości w pokojach jest już na półmetku. Liderzy otrzymali upominki, a okupujący ostatnie miejsce zostali zmotywowani do lepszego dbania o porządek w pokojach. Zdjęcia wyróżnionych pokoi oraz z drogi do aquaparku i piłki plażowej można oglądnąć tutaj.
 • dzień czwarty(13.08): śniadanie, zajęcia językowe, trening na Orliku. Obiad, cisza poobiednia, ponowne zajęcia z angielskiego, a następnie wyjście na mecz towarzyski z Wisłą Czarny Dunajec. Dwumecz zakończył się wygraną i porażką, więc ostatecznie skończyło się remisem. Po kolacji turniej tenisa stołowego i gry i zabawy z języka angielskiego. Zainteresowanych przyjazdem na piątkowego grilla i ewentualny nocleg prosimy o kontakt telefoniczny w dniu jutrzejszym po godzinie 17. Cena za nocleg, grill i śniadanie wynosi 55 zł/os(sam grill ok. 10 zł). Fotorelacja tutaj.
 • dzień trzeci(12.08): pobudka(8.00, prosimy nie dzwonić przed godz. 8.00 do chłopców), śniadanie. Wyjazd na kąpielisko geotermalne Szymoszkowa. Plażing na maksa: kąpiel, zjeżdżalnia, piłka siatkowa i angielski w basenie. Powrót do ośrodka na obiadokolację i wieczorny turniej piłki nożnej plażowej wygrany przez drużynę w następującym składzie: Waryas A(C), Sowa Ł, Żurakowski K, Kawa M, Dziedzic B i M. Powrót do bazy noclegowej z radosnym śpiewem na ustach. Trudy obozu dają się we znaki: posiłki zjadane do końca, a po korytarzu nikt nawet nie myśli już biegać ... Natomiast kadra wychowawcza w wyśmienitej formie! Fotogaleria tutaj.
 • dzień drugi(11.08): pobudka 8.00, następnie śniadanie, porządkowanie pokoi(prowadzony konkurs na ich czystość i wyraźnie krystalizująca się górna i dolna część tabeli punktowej...), zajęcia językowe. Następnie spacer po centrum, kościół i zakupy. Obiad, odpoczynek, zajęcia językowe(kalambury na swieżym powietrzu) i trening na Orliku. Kolacja, zajęcia teoretyczne(dieta sportowca, kultura osobista) i wieczorny trening na sali. Kąpiel, cisza nocna 22.00 - 8.00.
 • dzień pierwszy(10.08): po dotarciu na miejsce naszego pobytu i zakwaterowaniu zjedliśmy obiad, po którym nastąpiło oficjalne otwarcie obozu. Następnie miały miejce pierwsze zajęcia językowe oraz trening na sali (deszczowa pgoda). Chwila odpoczynku i znowu j.angielski (omówienie testu i zajęcia integracyjne), a nastepnie turniej piłki nożnej halowej, którego zwycięzcami zostali : Misiweicz Adrian, Lewicki Filip, Derabin Tomasz, Żurakowski Kamil i Kawa Mikołaj. Fotorelacja z pierwszego dnia tutaj.

POWRÓT

AKTUALNOŚCI:

ORGANIZACJA TRENINGÓW NA BOISKU W ROKU SZKOLNYM 2019/20!

 • Młodzicy: chłopcy urodzeni w latach 2007/08. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09.2019.

 • Orliki: roczniki 2009/10. Treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00 – 18.30- boisko AWF Kraków, ul. Śniadeckich 12B. Wznowienie treningów od 02.09. 2019.

 • Żaki: roczniki 2011/12. Treningi wtorki i piątki w godzinach 17.30 – 19.00- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 03.09.2019.

 • Skrzaty: roczniki 2013/2014. Treningi poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 18.30- Orlik przy ul. Grochowskiej 20. Wznowienie treningów od 09.09.2019.

 • Smyki: roczniki 2014 (nowi zawodnicy zapisani od września 2019 i młodsi ). Treningi w poniedziałki w godzinach 18.00 - 19.00- sala gimnastyczna ZSO nr 11 im. Jana Pawła II,
  ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1 . Wznowienie treningów od 09.09.2019
  .

  Opłata członkowska za sierpień wynosi 50 zł (dotyczy Młodzików, Orlików i Żaków tylko rocznik 2011. W przypadku dwójki dzieci opłata dotyczy tylko jednego z rodzeństwa )

  We wrześniu i październiku planujemy organizację dodatkowych zajęć w soboty (1 x w miesiącu) w formie gier i zabaw, wewnętrznych turniejów. Dokładny termin wraz z godziną zostanie zamieszczony na stronie na początku września.

  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!


14.08.2019
SPORTOWO-JĘZYKOWY 2019!